Program do zarządzania produkcją, czego się spodziewać po jego wdrożeniu? Na przykładzie wdrożeń systemu OptiMES

System MES stworzony przez praktyków z Syneo.pl już od ponad 14 lat cieszy się popularnością wśród polskich przedsiębiorców. Za sprawą rozbudowanej sieci partnerów, fabryki i mniejsze działalności produkcyjne w całym kraju z sukcesem korzystają z udogodnień oferowanych przez modułowy program do zarządzania produkcją. Szukasz tego typu rozwiązania dla swojej firmy? Poznaj dwie kluczowe różnice, których doświadczysz po wdrożeniu OptiMESa.

Pożegnasz się z tonami dokumentów. System OptiMES służy m.in. wyeliminowaniu konieczności pracy w formie papierowej. Nie dość, że większość dokumentów powstaje automatycznie (jak np. dokumenty magazynowe), to ich archiwizacja i przechowywanie mają miejsce w zależności od wybranej opcji – w chmurze lub na firmowym serwerze. Wszystko uporządkowane, dostępne w kilka sekund, zawsze gotowe do użycia. Co więcej, dzięki systemowi MES od Syneo.pl można zrezygnować np. z arkuszy kalkulacyjnych Excela, ponieważ wszystkie analizy i obliczenia odbywają się bezpośrednio w programie do produkcji.

Zyskasz łatwy dostęp do informacji, które do tej pory nie były jednoznaczne. Ponieważ choć wydaje się, że firmy produkcyjne powinny mieć opanowane do perfekcji mierzenie efektywności maszyn, to w praktyce wielu producentów nie wie ile może wyprodukować, skąd się biorą przestoje w ich produkcji czy jakie są przyczyny awarii. System OptiMES pozwala zapanować nad tymi kwestiami. Wszystko za sprawą rzetelnie zebranych danych pochodzących wprost z maszyn produkcyjnych, alarmowania o ewentualnych awariach i przyczynach zaistniałych przestojów. Mając takie informacje wiadomo jak zadziałać, aby nie narażać firmy na stratę czasu i pieniędzy.

Oczywiście powyższe aspekty są ważne, jednak można uznać, że stanowią dodatek do naczelnego celu, dla którego został stworzony i nieustannie jest rozwijany OptiMES. Wszystkim chodzi przede wszystkim o optymalizację produkcji – tak, aby pracowała wydajniej, dawała wysokojakościowe produkty i przynosiła zyski. Wszystko to, i jeszcze więcej, osiągniesz z OptiMESem. Skontaktuj się z nami telefonicznie 517 827 436 lub napisz na biuro@syneo.pl.

www.optimes.syneo.pl

Poprzedni artykułMobilne faktury, dostępne od ręki
Następny artykuł6 kroków do uruchomienia sprzedaży w sklepie internetowym

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj