W dzisiejszych czasach monitoring staje się normą, a nie luksusem

Szeroka gama modeli kamer do monitoringu daje nam możliwość idealnego dopasowania sprzętu do naszych potrzeb. Ezviz C3T Pro to bardzo dobra kamera zewnętrzna o dużym zasięgu. Świetnie sprawdzi się na dużej posesji oraz do montażu przy bramie wjazdowej. Ruchomy uchwyt pozwala na montaż kamery na ścianie, jak i na suficie. Ezviz C3T Pro to wysoka jakość w przystępnej cenie

Kamera posiada 4 Mpix rozdzielczości, dzięki czemu obraz jest naprawdę bardzo dobrej jakości. Dodatkowo 8-krotny zoom sprawi, że żaden szczegół nie umknie naszej uwadze. Na świetny obraz możemy liczyć również nocą. Dzięki wbudowanym dwóm reflektorom punktowym oraz profesjonalnym soczewkom optycznym kolory będą jeszcze lepiej odzwierciedlone.

Reflektorów możemy również używać jako doświetlenie naszej posesji. Przy pomocy aplikacji możemy je włączać w dowolnym momencie. Możemy również regulować jasność światła.

Systemy alarmowe

W kamerze ezviz C3T Pro mamy wbudowany algorytm AI, który ma za zadanie w inteligentny sposób wykrywać ruch ludzkich sylwetek. W momencie wykrycia intruza wyślę informacje na wcześniej wspomniana aplikację. Uruchomi również sygnał dźwiękowy oraz sygnał świetlny. Dodatkową opcją odstraszenia nieproszonego gościa jest funkcja rozmowy. Dzięki wbudowanym w kamerze głośnikowi oraz mikrofonowi będziesz mógł sam go odstraszyć, mówiąc do niego. Funkcja dwustronnej rozmowy przyda się również do witania gości, jak również do rozmowy z domownikami przebywającymi w zasięgu kamery. Ezviz C3T Pro ma naprawdę spory zasięg, ma dwie anteny, które gwarantują nieprzerwany, przechodzący przez ściany sygnał.

Dzięki możliwości samodzielnego montażu oszczędzamy czas oraz pieniądze. Wysoka klasa szczelności IP67 gwarantuje nam wodoszczelność oraz odporność na kurz. Metalowa obudowa to większe bezpieczeństwo przed uszkodzeniami mechanicznymi. Pałna specyfikacja kamery jest dostępna pod adresem: https://www.eltrox.pl/kamera-ip-ezviz-c3t-pro-karta-microsd.html

Sumując wszystkie atuty modelu Ezviz C3T Pro, otrzymuj idealny system monitoringu na lata w przystępnej cenie.

Poprzedni artykułEfektywne zamknięcie garażu? Bramy segmentowe
Następny artykułRegały wspornikowe i paletowe – idealne połączenie dla magazynu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj