Jak zarejestrować kartę Moja Biedronka?

Jak zarejestrować kartę Moja Biedronka?

Programy lojalnościowe są bardzo lubiane przez klientów oraz korzystne i popularne dla sklepów ponieważ zachęcają do częstych odwiedzić danego sklepu. Najbardziej popularna jest teraz karta Moja Biedronka.Jeśli zastanawiasz się jak dostać i użytkować Karta Moja Biedronka biegniemy Ci z pomocą.

Program lojalnościowy Moja Biedronka

W sieci sklepów spożywczych Biedronka dzięki karcie bierzemy udział w programie lojalnościowym więc otrzymujemy kartę Moja Biedronka, która wiąże się z bonusami i przywilejami ze strony sklepu Biedronka. Jeśli szukasz  Gdzie zarejestrować kartę Moja Biedronka? Jak dostać kartę Moja Biedronka? Ten poradnik jest dla Ciebie. Gdy posiadasz ową kartę, możesz cieszyć się z promocji i zniżek oferowanych przez sklep, a Twoje dzieci z ilości punktów zbieranych na modne teraz pluszaki Słodziaki. Oferta wydaje się kusząca i nakłania do zarejestrowania karty.

Jak dostać kartę Moja Biedronka?

Otóż bardzo prosto, kartę Moja Biedronka otrzymasz w sklepie przy kasie. Poza jednym egzemplarzem karty dodatkowo otrzymamy dwie miniaturowe kopie karty. Dzięki temu możemy podzielić się nią z członkiem rodziny.
Jak zarejestrować kartę Moja Biedronka

Aby to uczynić należy zarejestrować się na stronie „mojabiedronka.pl” wpisać numer karty oraz pin-informacje te znajdują się z tyłu karty Moja Biedronka.Następnie należy podać swoje dane Czyli- imię, numer telefonu, adres email oraz hasło.Na Twój telefon komórkowy przyjdzie SMS powitalny. Gdy go dostaniemy rejestracja jest ukończona i możemy cieszyć się korzyściami z karty. Można także dokonać Rejestracji telefonicznej dzwoniąc po numer 22 2053400, należy mieć przygotowane hasło jeżeli podasz wszystkie potrzebne dane to Aktywacja Telefoniczna zostanie zweryfikowana.

Punkty Moja Biedronka

Gdy posiadasz już zarejestrowaną kartę należy ukazywać ją przy każdych zakupach w sklepie Biedronka, ponieważ pozwala to na otrzymywanie większej ilości naklejek które później wymienia się na wspomniane wcześniej popularne zwierzaki słodziaki.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here